Ivo Valkenburg

VALKENBURG bv

     

Italiaans dorp drukt eigen geld uit protest tegen schuldencrisis

Een klein dorp in Italië probeert zich onafhankelijk te maken door haar eigen geld te drukken als protest tegen de bezuinigingsmaatregelen van de regering.

 

Filettino bevindt zich in het heuvelachtige landschap op zo’n 100 kilometer ten oosten van Rome en rebelleert tegen een voorstel om dorpen met minder dan 1.000 inwoners samen te voegen.

 

Op deze manier hoopt de regering van Italië veel geld te besparen. Filettino telt in totaal zo’n 550 inwoners, maar in plaats samen te voegen met het naburige dorp Trevi wil burgemeester Luca Sellari een soort vorstendom opzetten zoals bijvoorbeeld de republiek San Marino in het noorden.

 

www.cnbc.com/id/44322945/

 

 

Ivo Valkenburg - We hebben het teveel over geld en te weinig over liefde. Vandaar mijn pleidooi voor de liefde als wettig betaalmiddel. Wie durft?!

 

Delen

Reacties

Nog geen reacties...

Uw reactie toevoegen

Alleen ingelogde ambassadeurs kunnen reageren!